Gdzie jest haczyk?

Materiał informacyjny BUDMAT

Tu podaj tekst alternatywny

Gdzie kryje się sekret Flamingo iQ?

Haki ukryte, rekomendowane dla systemu Flamingo iQ, podtrzymują rynnę od wewnątrz. Dodatkowo zasłania je zagięta do środka wulstwa. Przeniesienie podparcia rynny do jej środka sprawiło, że mocowania są niewidoczne z zewnątrz. Rynna wygląda jak popularne na rynku systemy z maskownicami, bez konieczności stosowania maskownicy. Rozwiązanie to daje doskonały efekt wizualny w postaci gładkiej powierzchni lica rynny i sprawia, że system iQ staje się stylowym i dyskretnym dopełnieniem projektu pięknego domu.

Stalowe rynny Flamingo iQ to eleganckie wzornictwo oparte na kwadratowym przekroju i modnym antracytowym kolorze. Dzięki ukryciu mocowań osiągnęliśmy efekt minimalizmu, przez co rynny pasują do większości rodzajów dachów, zarówno tych nowoczesnych, jak też wykonanych w tradycyjnej stylistyce.

Wspomniany już efekt „systemu z maskownicą” został osiągnięty pomimo ograniczenia do niezbędnego minimum liczby elementów składających się na system oferowany przez Budmat.
Jest to rozwiązanie korzystne z kilku powodów:

  • po pierwsze, system taki jest znacznie bardziej ekonomiczny– mniejsza liczba elementów oznacza jego niższy koszt
  • po drugie, zastosowane rozwiązania zapewniają prostotę i szybkość montażu, cecha pożądana zarówno przez dekarzy, jak i inwestorów
  • po trzecie, efekt integracji rynny z dachem nie ogranicza możliwości prawidłowej wentylacji połaci dachowej
  • po czwarte, zoptymalizowana pod kątem ilości elementów konstrukcja systemu powoduje, że powierzchnia magazynowa wykorzystywana do przechowywania jest mniejsza oraz ułatwiona dostawa na budowę

Flamngo iQ – inteligentna estetyka.

Więcej informacji: rynnyflamingo.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl