Najnowsza propozycja Blachy Pruszyński – REN w dwóch wersjach

Artykuł sponsorowany
Blachodachówka REN to najnowsza pozycja wśród najszerszej na polskim rynku oferty handlowej pokryć dachowych firmy Blachy Pruszyński. Zaspokoi ona potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują nieszablonowego i szykownego, a jednocześnie długowiecznego, o wysokiej jakości pokrycia dachowego. 
Najnowsza propozycja Blachy Pruszyński – REN w dwóch wersjach

Blachodachówka REN została _nagrodzona Złotym Medalem _Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018r.

REN to pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny). Spośród innych pokryć blaszanych odznacza się estetycznym i nietuzinkowym wyglądem. Jej innowacyjny kształt umożliwi wyróżnienie się obiektów na tle innych oraz płynne wkomponowanie się w otaczające je środowisko. Najnowsze pokrycie Blachy Pruszyński sprawdzi się nawet na dachach o bardzo ekstrawaganckich i skomplikowanych kształtach. Dzięki swojemu oryginalnemu wyprofilowaniu odznacza się mniejszą skłonnością do osadzania się zanieczyszczeń.

Blachodachówka REN wyprodukowana jest ze stali najwyższej jakości, która pokryta jest powłoką metaliczną (cynkową Z275) oraz organiczną taką jak poliester SP25, poliester mat SP35, PURLAK czy PURMAT. Firma Blachy Pruszyński oferuje swój najnowszy wyrób w dwóch wariantach: na wymiar (w odpowiednio dociętych arkuszach), jak i panelowej. Panele REN dostępne są w wersji jedno- i dwumodułowej. Ich ładunek, transport, rozładunek oraz magazynowanie na placu budowy nie stwarzają żadnych problemów. Ponadto są one dostępne bezpośrednio z magazynu. Wersja panelowa wyposażona jest w otwory montażowe, dzięki czemu do minimum zredukowano ryzyko uszkodzenia pokrycia podczas montażu, a co się z tym wiąże powstanie zarzewia korozji jest znikome.

Najnowsza propozycja Blachy Pruszyński – REN w dwóch wersjach

Ze względu na symetryczność konstrukcji blachodachówki REN, montaż pokrycia może być prowadzony zarówno od lewej, jak i prawej strony. Ponadto wszelkie prace mogą obywać się niezależnie od warunków pogodowych oraz nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu, przy czym ilość odpadów ograniczona jest do minimum. Kształt (mniejsza skłonność do osadzania się zanieczyszczeń), bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne) umożliwiają zastosowanie blachodachówki REN w miejscach o dość wysokiej agresywności atmosfery pod względem korozyjnym. Dzięki temu pokrycia dachowe wykonane z tego wyrobu budowlanego mogą być projektowane na dziesięciolecia bez ryzyka utraty właściwości użytkowych i walorów estetycznych.

Dane techniczne:

  • długość modułu: 350 mm (w przypadku REN PANEL), 350 lub 400 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
  • wysokość skoku: 25 mm (w przypadku REN PANEL), 20 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
  • wysokość fali: 27, 3 mm,
  • szerokość całkowita: 1182 mm,
  • szerokość użytkowa: 1096 mm.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl