Matizol to ponad 120 lat tradycji w produkcji materiałów bitumicznych

Artykuł sponsorowany

120-letnie doświadczenie i polska marka to gwarancja wysokiej jakości produktów. Firma umiejętnie korzysta z innowacyjnych technik przy wykorzystaniu bogatej tradycji w produkcji pap, gontów oraz mas bitumicznych. Matizol to dokonały partner, zarówno dla dekarzy oraz klientów, którzy decydują się na profesjonalną obsługę i niezawodną jakość.

Matizol to ponad 120 lat tradycji w produkcji materiałów bitumicznych
Matizol

Matizol ma duże powody do świętowania! Firma istnieje od 122 lat, a pierwszy zakład, który powstał w Gorlicach funkcjonuje do dziś i nieprzerwanie od 1900 roku. Dziesiątki specjalistów pracowało na to, żeby udoskonalać produkcję oraz rozwijać się wspólnie ze swoimi klientami. Wiedza o materiałach bitumicznych przekazywana jest tu z pokolenia na pokolenie, a Grupa Selena z powodzeniem sprzedaje asortyment Matizolu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dzięki sieci kontaktów każdego dnia udaje się im docierać do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy decydują się na współpracę z doświadczoną marką.

Nowoczesny wygląd i wypracowane standardy

Nowy wizerunek Matizolu to ukłon w stronę inwestorów i wykonawców. Firma wyróżnia się na tle konkurencji, ale stoi za tym nie tylko unikalny design. Matizol to znak jakości, trwałości oraz użyteczności materiałów bitumicznych. To nieustanna praca nad poprawą parametrów mechanicznych asortymentu i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają jego montaż. To także sztab specjalistów, którzy organizują profesjonalne szkolenia dla dekarzy. W czasie ich trwania wymieniają się wiedzą zdobytą w pracy bezpośrednio na dachach i pokazują uczestnikom sprawdzone metody działania. To z kolei buduje zaufanie do firmy, która nieustannie wypracowuje nowe standardy we współpracy z klientami.

Matizol to ponad 120 lat tradycji w produkcji materiałów bitumicznych
Matizol

Wiodące produkty producenta wyróżniają się na rynku

Flagowe produkty firmy powstały w oparciu o doświadczenie i zmieniające się wymagania klientów, którzy chcą budować funkcjonalne i trwałe domy. Główne zmiany we flagowych produktach to zwiększenie przyczepności posypki, poprawa maksymalnej siły rozciągającej wzdłuż i poprzek oraz wydłużenia przy maksymalnej sile rozciągającej. Dzięki tym usprawnieniom dach jest lepiej chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ruchami podłoża a także cechuje się większa odpornością na szkodliwe działanie promieni UV.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Asfaltowe papy nawierzchniowe typu COOL ROOF, które są wykończone białą posypką, odbijającą światło i obniżającą temperaturę wewnątrz budynku oraz papy dedykowane do dachów zielonych:

  • MATIZOL COOL ROOF
  • MATIZOL GREEN ROOF

Papy z dodatkową z wykończeniem z folii aluminiowej, gwarantujące paroszczelność na maksymalnym poziomie oraz przyspieszające pracę papy z warstwą klejąca na całej powierzchni:

  • MATIZOL ACTIVA
  • MATIZOL ELITE VAP STICK V+ALU

Indywidualny klient to indywidualna oferta

Dekarze, rozpoczynający współpracę z firmą, mogą liczyć na atrakcyjną ofertę, dostosowaną do ich aktualnych potrzeb. Dzięki specjalnemu formularzowi zamieszczonemu na stronie można w łatwy i szybki sposób sprawdzić indywidualną propozycję na naszą inwestycję. Matizol to gwarancja jakości i doświadczenie, z którego warto korzystać!

Matizol to ponad 120 lat tradycji w produkcji materiałów bitumicznych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl