Termoizolacja dachu - zaufaj ekspertom!

Materiał promocyjny
Standardy, jakim podlega budownictwo, są coraz wyższe. Oprócz ekologii i odpowiedzialności za klimat, bardzo istotną kwestią jest ekonomia – dobra izolacja budynków po prostu się opłaca.

Straty ciepła rejestruje się oczywiście nie tylko poprzez dach, ale również poprzez ściany i fundamenty, dlatego równie ważne jak ocieplenie dachu płaskiego jest ocieplenie pozostałych elementów konstrukcji budynku. Zgodnie z procesem konwekcji, gorące powietrze unosi się do góry, co sprawia, że straty powietrza przez dach są największe. W związku z tym ocieplenie dachu powinno być priorytetowym działaniem.

Ponadto, podczas kontaktu nagrzanego powietrza z pomieszczeń wewnętrznych z zimną powierzchnią pokrycia dachowego, zachodzi proces kondensacji. Woda będzie stopniowo niszczyć konstrukcję dachu i wracać do pomieszczeń użytkowych. Istotne jest również to, że ocieplenie odgrywa bardzo dużą rolę w tworzeniu korzystnego mikroklimatu w pomieszczeniach znajdujących się bezpośrednio pod dachem.

TN International
TN International

Budujesz lub remontujesz dom? Zaufaj ekspertom!Firma TN International jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą pokryć dachowych, materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych, a także unikatowych, niestandardowych produktów dostosowanych do potrzeb klientów.

Nasza kluczowa marka to TECHNONICOL  - wszystkie oferowana rozwiązania marki TECHNONICOL są certyfikowane, charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z międzynarodowymi normami. W fabrykach stosowane są najnowocześniejsze technologie, co pozwala na wytwarzanie bezpiecznych, niepalnych materiałów termoizolacyjnych o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych. Jesteśmy dumni, że produkty poprawiają komfort, bezpieczeństwo i jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

TN International
TN International

Od 1992 roku oferujemy w pełni kompatybilne systemy wykorzystywane do budowy domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych, mostów i budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony konstrukcji - od fundamentu aż po dach, obojętnie czy będzie to dach dwuspadowy, czterospadowy, płaski, jednospadowy, kopertowy, naczółkowy, mansardowy, wielospadowy lub namiotowy.

TN International
TN International

Znajdziemy rozwiązanie perfekcyjnie dobrane do pokrycia każdego budynku.

Więcej na www.technonicol.pl

Termoizolacja dachu - zaufaj ekspertom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl