Blachodachówki i ich koszty

Materiał informacyjny Blachy Pruszyński
Blachodachówka OPTIMA PURLAK 9005, rynna TITANIUM NIAGARA
Blachodachówka OPTIMA PURLAK 9005, rynna TITANIUM NIAGARA
Przeczytaj, żeby dowiedzieć się ile kosztują dobrej jakości blachodachówki, przy okazji poznasz też określone ceny za metr kwadratowy blachy.

W firmie Blachy Pruszyński, cena blachodachówek nie zmieniła się od 2022 roku. Chcąc utrzymać zaufanie naszych klientów, staramy się, aby nasze produkty charakteryzowały się wysoką jakością i przystępną ceną. Jako, że blachodachówka cieszy się dużą popularnością wśród pokryć dachowych w Polsce, bardzo zależało nam, by ponoszone przez inwestorów koszty pozostały optymalne jak najdłużej, w świetle obecnych warunków gospodarczych. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób osiągnęliśmy balans pomiędzy estetyką, atrakcyjną ceną i praktycznością blachodachówki.

Blachodachówka Płaska Blachy Pruszyński
Blachodachówka Płaska Blachy Pruszyński

Wzrost cen blachodachówek

Wśród ofert różnych producentów dominują obecnie wysokie ceny, na które wpływ ma kilka czynników – przede wszystkim wzrost cen stali. Jest to materiał, którego używa się do wytwarzania pokrycia dachowego najwyższej jakości. Do tego dochodzą jeszcze koszty samej produkcji, które podniosły się odpowiednio do zwiększonych cen energii, transportu, paliwa, a także samej pracy. Na to wszystko nakłada się inflacja. Mimo że ceny surowców są mocno wygórowane, to na szczęście na razie nie rosną. Nie wiadomo jednak jak długo potrwa ten stan – sytuacja gospodarcza jest niepewna, a wynikiem tego są właśnie niestabilne ceny produktów, nie tylko budowlanych, ale też wykończeniowych.

Pomimo tych trudności jako firma postanowiliśmy pozostawić naszą ofertę na poziomie atrakcyjnym cenowo dla klientów. Blachodachówki Blachy Pruszyński, których cena ciągle jest taka sama, są dowodem na to, jak ważna jest dla nas satysfakcja klienta. Poza stabilną i optymalną ceną, niezmieniona jest także wysoka jakość blachodachówki – jej wytrzymałość, estetyczność i niezawodność zapewniają naszym odbiorcom spokój i zadowolenie przez długie lata.

Blachodachówka Rubin PURMAT 9005
Blachodachówka Rubin PURMAT 9005

Atrakcyjne ceny Blachodachówek Pruszyński

Nasz cennik jest łatwo dostępny na stronie internetowej, gdzie ceny konkretnych produktów przedstawione są w przejrzystej tabeli. Dzięki temu można przed rozpoczęciem projektu przygotować się na odpowiednie wydatki.

Ceny za m2 całkowity naszych blachodachówek zaczynają się od 39,33 zł modelem Rubin. Chociaż finalna kwota może się różnić – zależnie na przykład od powłoki ochronnej – to i tak pozostaje ona ceną konkurencyjną. W przypadku blachodachówek panelowych mówimy o cenach pomiędzy 47,11 zł a nieco ponad 73 zł za m2 całkowity. Firma Blachy Pruszyński oferuje szeroki wybór pokryć dachowych, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych modeli, po to by jak najlepiej dopasować produkt do życzeń klienta. Gdyby ktoś nie był zdecydowany, zawsze chętnie doradzamy, które rodzaje, kolory i rozwiązania techniczne będą najlepiej pasować do inwestycji. Blachodachówki Pruszyński, oprócz swoich walorów estetycznych, są wytrzymałą i bezpieczną częścią Twojego projektu. Wieloletnie gwarancje na nasze produkty to kolejny dowód ich wysokiej jakości.

Blachodachówka OPTIMA Blachy Pruszyński
Blachodachówka OPTIMA Blachy Pruszyński

Co trzeba wiedzieć przed wyborem blachodachówki?

Kontakt z naszymi specjalistami pozwoli Ci wybrać najlepszy produkt. Dzięki ich fachowym poradom decyzja przestanie być trudnością. Poniżej przedstawiamy istotne kwestie, którym warto się przyjrzeć przy kupowaniu blachodachówki.

Zwróć uwagę na to czy cena podana w tabeli przedstawia koszt m2 całkowitego, czy efektywnego. Zazwyczaj blachodachówki są układane na zakładkę, dlatego w zależności od jej konstrukcji i sposobu montażu, całkowita powierzchnia dachu i użytego materiału będzie różna. Dlatego Blachy Pruszyński na swojej stronie przedstawia jasno obie ceny, aby nie dezorientować klientów.

Cena nie powinna być jedynym kryterium przy wyborze. Mimo że wśród blachodachówek Pruszyński, znajdziemy tańsze produkty, mogą one nie być odpowiednie z następujących przyczyn – lokalizacja inwestycji i występujące tam czynniki atmosferyczne sprawiają, że w różnych miejscach lepiej sprawdzą się inne blachodachówki. Najlepiej zachować balans pomiędzy jakością, kosztami i oczywiście własnymi preferencjami. Dzięki temu będziemy mogli długo cieszyć się solidnym i estetycznym dachem.

Panel Dachowy Na Rąbek
Panel Dachowy Na Rąbek

Przedstawiliśmy tutaj koszt blachodachówek w 2023 roku, ale zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, możesz skontaktować się z nami i uzyskać profesjonalne wsparcie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl