Reprezentujemy Polskę, Kibicujmy Razem!

Materiał promocyjny
Euro2020 dostarczyło mnóstwa sportowych emocji, było też okazją do wspólnego kibicowania wraz z firmą FAKRO, Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski.

Polska Reprezentacja w piłce nożnej dostarczyła wielu przeżyć kibicom podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Turniej rozegrany z rocznym przesunięciem, spowodowanym pandemią, był szczególnie wyczekiwany i tym bardziej cieszył kibiców oglądających mecze i przed telewizorami, i - nareszcie – również na stadionach.

Nadzieje na wyjście Polaków z grupy niestety rozwiały się podczas emocjonującego meczu ze Szwecją, rozegranego w Sankt Petersburgu. Tam też w gronie kibiców znaleźli się między innymi partnerzy firmy FAKRO, przedstawicie mediów, architekci i wykonawcy, uczestniczący w spotkaniu "Reprezentujemy Polskę, Kibicujmy Razem". Wspólne przeżywanie sportowych emocji i zwiedzenie pięknego miasta wzbogaciło relacje, tak ważne we współpracy. Znakomita atmosfera, urok petersburskich „białych nocy” i przede wszystkim wspólne kibicowanie Narodowej Reprezentacji wzmocniło poczucie zaangażowania i pozytywnej energii, która pozwala razem dążyć do celu i walczyć o osiągnięcie sukcesu, nie tylko w sporcie, ale także w różnych dziedzinach życia, współpracy i gospodarki.

Reprezentujemy Polskę, Kibicujmy Razem!
Joanna Omietańska

Firma FAKRO, która od 17 lat wspiera Reprezentację Polski w piłce nożnej, od lat również jest silną drużyną na polskim i międzynarodowym rynku w branży budowlanej. To polska firma, z powodzeniem konkurująca z zagranicznymi producentami, która buduje swoją markę, stawiając na jakość, innowacje i zasady zdrowej konkurencji, ale również tworzenie rzeczywistych relacji ze swoimi partnerami, działającymi na różnych etapach procesu projektowego, produkcyjnego i sprzedażowego. W bardzo trudnym czasie dla wszystkich branż, w tym budowlanej, takie podejście jest szczególnie cenne. A silne emocje, jakich dostarczają przeżycia sportowe z udziałem Reprezentacji budują poczucie szerokiej wspólnoty i uczą, że nie należy się poddawać nawet w trudnych chwilach.

Oficjalnymi Partnerami Medialnymi spotkania „Reprezentujemy Polskę. Kibicujmy Razem” byli: miesięcznik Murator, magazyn Ładny Dom, magazyn Budujemy Dom, e-dach.pl, grupa Dobry Dom, magazyn Branżowy Nasz Dekarz.

Oficjalnymi Partnerami spotkania „Reprezentujemy Polskę Kibicujmy Razem” byli: biuro projektowe Małeccy, Home Koncept, LK&Projekt, Grupa Projektowa GPP, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Związek Polskie Okna i Drzwi.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl