Jakość Z DŁUGOLETNIĄ GWARANCJĄ

Artykuł sponsorowany

Firma FAKRO od zawsze dba o najwyższą jakość oferowanych produktów, a klient i jego potrzeby są naszym priorytetem. Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów zgodnie z trendami i oczekiwaniami rynku czyni nas jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nasze produkty są bezpieczne, ekologiczne i energooszczędne, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia i nagrody. Mamy również pewność, że nasze okna dachowe potrafią zapewnić komfort mieszkania na poddaszu przez długie lata.

Jakości jesteśmy pewni, dlatego też pakiety szybowe stosowane w oknach dachowych posiadają wieczystą gwarancję na gradobicie, a wszystkie okna dachowe są objęte 10-letnią gwarancją. To nie wszystko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dajemy możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat na drewniane obrotowe okna z pakietem trzyszybowym U5. Są to bogato wyposażone trzyszybowe okna dachowe, które oprócz doświetlenia pomieszczeń na poddaszu i komfortu obsługi, zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej. Odpowiedni bilans energetyczny to niskie koszty ogrzewania w zimie, a rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zapewniają spokój i wysoką jakość życia mieszkańców. Okno obrotowe z pakietem U5 charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uw=0,97 W/m²K, a przy montażu z kołnierzem uszczelniającym Thermo 0,86 W/m²K, a więc spełnia, a nawet przewyższa obecne warunki techniczne. Parametr termoizolacyjności na tak dobrym poziomie, czyni produkt bardzo dobrym wyborem do budynków energooszczędnych.

Jakość Z DŁUGOLETNIĄ GWARANCJĄ
FAKRO

Zastosowanie energooszczędnych trzyszybowych okien dachowych na poddaszu zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną podczas chłodnych dni, jednocześnie przyczyniając się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Dzięki temu są rekomendowane w programie Czyste Powietrze. Okno posiada także, podnoszący bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe, system topSafe i technologię thermoPro poprawiającą jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż. W oknach tych zastosowano automatyczny nawiewnik V40P, dostarczający optymalną ilość powietrza do pomieszczenia.

Jakość Z DŁUGOLETNIĄ GWARANCJĄ
FAKRO

Należy pamiętać, że dobre okna to nie wszystko. Równie ważny jest ich dobry ciepły montaż, który pozwoli na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym, zapewni ochronę przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Dodatkowo wyeliminuje mostki termiczne, a także przedłuży ich trwałość. Prace te najlepiej przeprowadzić za pomocą dedykowanych systemowych rozwiązań takich jak kołnierze w wersji Thermo czy pakiety kołnierzy izolacyjnych, które oferują producenci okien dachowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/

Jakość Z DŁUGOLETNIĄ GWARANCJĄ
FAKRO

www.fakro.pl

Okna dachowe FAKRO, które wyprzedzają przyszłość – zobacz więcej [/b]

Jakość Z DŁUGOLETNIĄ GWARANCJĄ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-dach.pl e-dach.pl