REHAU Sp. z o.o.

Przeźmierowo, Poznańska 1 A

REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu.

Od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce firma REHAU tworzy innowacje, które umożliwiają wykorzystywanie tworzyw polimerowych. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie stykają się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU, często nawet o tym nie wiedząc. Zastępujemy konwencjonalne materiały nowymi, bardziej wydajnymi, indywidualnymi recepturami na bazie polimerów – z nadrzędną myślą „Planet First”.

Chęć odkrywania nowych zastosowań polimerów sprawia, iż REHAU należy do wiodących na rynkach światowych dostawców produktów i gotowych rozwiązań systemowych dla branży budowlanej, przemysłowej, motoryzacyjnej i meblarskiej. Ponad 20 000 pracowników w ponad 170 oddziałach, na pięciu kontynentach, tworzy nowe scenariusze w takich obszarach jak mobilność, efektywność energetyczna, pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, zarządzanie gospodarką wodną i Future Living.

Dla branży okiennej REHAU projektuje i wytwarza systemy profili PVC do produkcji okien, drzwi zewnętrznych i tarasowych. Postanowiliśmy zaprojektować okna i drzwi, które będą tak samo nowoczesne, jak nasze życie. Oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i dające różnorodne możliwości aranżacji. Przeznaczone do wszystkich typów obiektów i spełniające wszelkie oczekiwania odnośnie wyglądu, designu, efektywności energetycznej czy technologii produkcji. Nie stoimy w miejscu, lecz nieustannie się rozwijamy.

REHAU. Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.

zdjęcia

  • REHAU Sp. z o.o., Przeźmierowo
  • REHAU Sp. z o.o., Przeźmierowo
  • REHAU Sp. z o.o., Przeźmierowo
  • REHAU Sp. z o.o., Przeźmierowo

wideo

Miniatura wideo youtube