FAKRO Sp. z o.o.

Nowy Sącz, ul. Węgierska 144a

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W trakcie ponad 30 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych z około 15 procentowym udziałem w rynku globalnym. Jej współzałożycielem i prezesem jest Ryszard Florek.

W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej około 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Produkty FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim okna dachowe, okna do dachów płaskich, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, systemy oddymiania, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, a także akcesoria montażowe, folie i membrany. FAKRO produkuje także schody strychowe i już jest numerem dwa na globalnym rynku. Od kilku lat firma z Nowego Sącza z powodzeniem oferuje najwyższej jakości produkty stolarki fasadowej pod marką INNOVIEW. Okna pionowe, bramy garażowe i drzwi wejściowe klasy PREMIUM wykonane są w jednakowej stylistyce i kolorystyce, co sprawia że budynek wygląda estetycznie i efektownie.

www.fakro.pl

zdjęcia

wideo

Miniatura wideo youtubeMiniatura wideo youtube